Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica |
Ing. Soňa Jonaštíková |
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava |
Mgr. Viera Mazúrová |
Stredná odborná škola obchodu a služieb S. Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava |
Ing. Ľuba Köböl |
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava |
Mgr. Dana Gálová |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava |
Mgr. Magdaléna Ochabová |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava |
Mgr. Libuša Podhradská |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova č.9, Bratislava |
Mgr. Soňa Mináriková |
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
Mgr. Michal Eliáš |
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
Mgr. Jana Gabrišová |
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca |
RNDr. Renáta Koniarová |
Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová |
Ing. Darina Kronerová |
Súkromná spojená škola, Biela voda 2, Kežmarok |
PhDr. Jana Mašlonková, MBA |
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice |
Ing. Kvetoslava Danková |
Stredná odborná škola automobilová Košice, Moldavská cesta 2, Košice |
Ing. Nikoleta Puchá |
Športové gymnázium, Trieda SNP 104, Košice |
Jaroslava Cvoreňová |
Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37, Košice |
Ing. Andrea Kovaľová |
Gymnázium, Park mládeže 5, Košice |
Ing. Albín Sakal |
Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, Levice |
Mgr. Anna Svetíková |
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice |
Ing. Jana Bakovková |
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice |
Ing. Jarmila Bónová |
Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš |
Mgr. Adriana Guothová |
Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš |
Ing. Radoslava Šmihovská |
Gymnázium, Jablonská 5, Myjava |
Mgr. Dana Mockovčiaková |
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo |
Ing. Mgr. Anna Bránická |
Obchodná akadémia Nitra, Bolečkova 2, Nitra |
Ing. Viera Zlatohlávková |
Obchodná akadémia Nitra, Bolečkova 2, Nitra |
Ing. Zuzana Krajňáková |
Obchodná akadémia Nitra, Bolečkova 2, Nitra |
Ing. Eva Bellová |
Obchodná akadémia Nitra, Bolečkova 2, Nitra |
Ing. Patrícia Halajová |
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom |
Ing. Jana Pomajbová |
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky |
Ing. Henrieta Takácsová |
Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6, Považská Bystrica |
Ing. Miriam Lidajová |
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov |
Ing. Daniela Bučková |
Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, Spišská Nová Ves |
Ing. Alica Vitková |
Stredná odborná škola polytechnická J.A. Baťu, Štefánikova 39, Svit |
Paed Dr. Miriam Sterczová |
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany |
Ing. Jaroslava Ostrožlíková |
Obchodná akadémia, Nám.hrdinov 7, Šurany |
Mgr. Katarína Čviriková |
Spojená škola, Medvedzie 133/1, Tvrdošín |
Ing. Eva Šurinová |
Súkromná stredná umelecká škola, Môťovská cesta 8164, Zvolen |
Mgr. Ivica Laurincová |
Gymnázium, Varšavská, Žilina |
Mgr. Daniela Kubincová |