Etika v podnikaní
2022/2023
Zoznam ja zoradený podľa dátumu prihlásenia a aktualizovaný 4. októbra 2022
Škola | Učiteľ |
---|---|
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice | Ing. Jana Bakovková |
Stredná odborná škola techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice | Ing. Jarmila Bónová |
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo | Ing. Mgr. Anna Bránická |
Stredná športová škola, Trieda SNP 104, Košice | Jaroslava Cvoreňová |
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Rožňavská Baňa 211, Rožňava | Ing. Viera Červenáková |
Obchodná akadémia, Nám.hrdinov 7, Šurany | Mgr. Katarína Čviriková |
Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice | Ing. Kvetoslava Danková |
Gymnázium, Alejová 1, Košice | Ing. Kvetoslava Danková |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava | Mgr. Katarína Dubravická |
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce | Ing. Mária Dudová |
Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava | Ing. Zuzana Dvorčáková |
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava | Mgr. Jana Gabrišová |
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava | Mgr. Dana Gálová |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, Košice | Ing. Marta Greňová |
Gymnázium, Park mládeže 5, Košice | Marina Gribushina |
Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš | Mgr. Adriana Guothová |
Obhodná akadémia , Bolečkova 2, Nitra | Ing. Patrícia Halajová |
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice | Ing. Mária Hauliková |
Gymnázium, Park mládeže 5, Košice | Mgr. Tomáš Chromčo |
Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica | Ing. Soňa Jonaštíková |
Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo | Ing. Anna Košútová |
Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Kolpašská 9, Banská Štiavnica | Ing. Renáta Krištoffová |
Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš | Ing. Renata Lenková |
Obchodná akadémia , Jesenského 259/6, Považská Bystrica | Ing. Miriam Lidajová |
Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová | Ing. Silvia Maruniaková |
Súkromná spojená škola, Biela voda, Nad traťou 1342/28, Kežmarok | PhDr. Jana Mašlonková |
Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, Sereď | Ing. Marta Melayová |
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava | Mgr. Soňa Mináriková |
Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava | Mgr. Dana Mockovčiaková |
Obchodná akadémia, Myslenická 1, Pezinok | Ing. Dana Navarová |
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava | Mgr. Magdaléna Ochabová |
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany | Ing. Jaroslava Ostrožlíková |
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava | Mgr. Ing. Martin Pagáč |
Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš | Ing. Stanislava Pethövá |
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom | Ing. Jana Pomajbová |
Stredná odborná škola polytechnická J.A. Baťu, Štefánikova 39, Svit | Paed Dr. Miriam Sterczová |
Stredná odborná škola služieb, Ulica sv. Michala 36, Levice | Mgr. Anna Svetíková |
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky | Ing. Henrieta Takácsová |
Gymnázium, Lorencova 46, Krompachy | Mgr. Tatiana Znancová |
Obchodná akadémia, Polárna 1, Košice | Mgr. Oto Žarnay |